Rubriky

tel. 728 876 084

20245761_1460447484076241_267410025174194119_nzaloha.jpg
O mně

Tetování přiřazuji ke svým dalším uměleckým aktivitám, jimž se věnuji takřka od dětství. Fakt, že jsem začal tetovat je pouze logickým a přirozeným krokem v mé umělecké – čistě osobní kariéře. Beru to prostě tak, že každé moje životní období si vyžaduje určitou směs výrazových prostředků, z nich jeden nebo dva vždy dominují a to aniž bych zanedbával ostatní neméně důležité. V průběhu mé umělecké kariéry jsem si prošel mnoha styly a výrazovými prostředky - kresba, malba, plastika, grafika apod., než jsem si před léty vytvořil svůj osobitý styl, který mi nejvíc vyhovoval a jímž jsem se byl schopen nejlépe vyjádřit. Ve finále to byla a je (a bude) olejomalba a kresba, jenž mi zajišťuje slušné a nadstandardní příjmy, potažmo živobytí. Pro orientaci doporučuji osobní stránky www.skorka.estranky.cz.
Pro tetování jsem se rozhodl z čistě vnitřní potřeby a touhy zkusit něco, co mne od dětství fascinovalo a později i lákalo. Vzhledem k mému životnímu stylu a zaměření, tato potřeba postupně dozrála v samotnou realizaci. Všemu pochopitelně předcházela zralá úvaha a sebezpytování. Výsledkem je absolvování rekvalifikace a intenzivní praxe. V současné době pracuji střídavě ve studiu v Praze, doma nebo v „terénu“. Znamená to, že se naprosto přizpůsobuji požadavkům klienta a je pouze na jeho rozhodnutí, kde, kdy a co…
Samozřejmostí je poradenství při výběru motivu, vypracování návrhu a předlohy. Vzhledem k mému výrazně uměleckému zaměření pracuji jak s tradičním pojetím, tak i s alternativním pojetím tetování. Pro lepší orientaci navštivte galerii, kde moje práce budou postupně doplňovány.. Pro dotazy a podrobnosti mi pište nebo volejte..

Adresa a kontakt:

Husova 139, Kutná Hora
E-mail: naiveart@therapist.net

Tel.: 728 876 084, 724 875 555
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one